Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze w Pawłowicach

 4 czerwca na poligonie w Pawłowicach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których udział wzięło 11 drużyn Ochotniczej Straży Pożarnych z gminy Pawłowice. Młodzieżowe drużyny rywalizowały w biegu sztafetowym na 400 m z przeszkodami oraz rozwinięciu bojowym, natomiast kobiece i męskie drużyny pożarnicze konkurowały w ćwiczeniach bojowych oraz sztafecie pożarniczej 7×50 m z przeszkodami. Z przygotowanymi konkurencjami zmierzyła się również drużyna pawłowickich „Oldbojów” oraz dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

Komisję sędziowską zawodów powołał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie st. bryg. Grzegorz Kołoczek. Sędzią głównym był mł. bryg. Mateusz Caputa. 

Poniżej klasyfikacja generalna:

Młodzieżowa drużyna dziewcząt:

I miejsce – OSP Warszowice

Młodzieżowa drużyna chłopców:

I miejsce – OSP Pawłowice

II miejsce – OSP Warszowice

III miejsce – OSP Pielgrzymowice

Kobieca drużyna pożarnicza:

I miejsce – OSP Golasowice

Męska drużyna pożarnicza:

I miejsce – OSP Jarząbkowice

II miejsce – OSP Pawłowice

III miejsce – OSP Warszowice

IV miejsce – OSP Pielgrzymowice

V miejsce- OSP Krzyżowice

Grupa „Oldbojów”:

I miejsce – OSP Pawłowice

GRATULUJEMY!